Preskočiť na obsah
Projekt AMK

Odborné a poradenské služby

Projekt AMK s. r. o.

Architektonické činnosti

Sídlo
Svinná
Od roku
2008
IČO
44 516 151

Projekt AMK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Svinná 216, 913 24
Na trhu od
1. decembra 2008
IČO
44 516 151
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 71.11)
Architektonické činnosti

Firma v číslach

17
rokov na trhu
2008
rok vzniku
18
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Projekt AMK

Spoločnosť Projekt AMK s. r. o. má sídlo na adrese Svinná 216, 913 24. Zapísaná je od 1. decembra 2008 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Architektonické činnosti“ (71.11). Predmet činnosti tvorí 18 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb a reklamné a marketingové služby.

Základné údaje

Obchodné meno
Projekt AMK s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 516 151
DIČ
2022731304
Dátum vzniku
1. decembra 2008
Sídlo
Svinná 216, 913 24
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 21013/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 71.11)
Architektonické činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Projekt AMK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 18 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Reklamné a marketingové služby

  • Prieskum trhu a verejnej mienky

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii extriérov a interiérov

Zobraziť všetkých 18 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii extriérov a interiérov
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
  • Uskutočňovanie satvieb a ich zmien
  • Konzultačná a poradenská činnosť v stavebníctve
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Fotografické služby
  • Administratívne služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Vykonávanie činnosti autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii Inžinier pre konštrukcie pozemných stavieb

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Projekt AMK s. r. o.?

Sídlo je na adrese Svinná 216, 913 24.

Čím sa Projekt AMK s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Architektonické činnosti“ (71.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; reklamné a marketingové služby; prieskum trhu a verejnej mienky.

Aké je IČO – Projekt AMK s. r. o.?

IČO je 44 516 151, DIČ 2022731304.

Kedy vznikla Projekt AMK s. r. o.?

Vznik: 1. decembra 2008. Na trhu pôsobí 17 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Svinná 216, 913 24

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Projekt AMK s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese projekt-amk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.